Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Uudistooted – rapsivahaküünlad käsitöökeraamikas

Keskkonnasõbralik rapsivaha kodumaises käsitöökeraamikas, mida on võimalik taaskasutada kööginõuna või kinkida oma kaktusele uue kodu 🙂

Sellise sissejuhatuse on saanud meie uus tootekategooria – taimevahaküünlad käsitöökeraamikas!

Igal aasta püüame tootmises tulla välja järjest keskkonnasõbralikema lahendustega. Rapsivaha, oma keskonnasõbralikkuse ja suurepäraste põletamisomaduste poolest (millest saad eraldi lugeda meie blogis), sobib ideaalselt anumas põletamiseks ja selleks, et alles ei jääks lugematu kogus ebavajalikku taarat, otsustasime käsitöökeraamika kasuks.

Peab lisama, et kodudes on järjest rohkem kunstlikult tekitatud õhuliikumist – konditsioneerid, õhksoojuspumbad, sundventilatsioon jne. Lisaks veel koduloomad, kes tulevad meelsasti lauale elavat tuld uudistama. Ka sellistel puhkudel on kõige sobilikum ja turvalisem põletada just anumates küünlaid. Ja miks siis mitte kodu kaunistavas käsitöökeraamikas.

Meie parteriks keraamika valmistamisel on Võru linnas alates 1993.a. tegutsev keraamikatehas Timo Keraamika OÜ. Meil on väga hea meel koostöö üle ettevõttega, kes on ennast aastatega turul tõestanud ja hindab kvaliteeti. Valmivatel toodetel on kõik vajalikud sertifikaadid selleks, et keraamika vastaks kõigile kehtestatud kvaliteedi normidele, lisaks kaunis disain, rikas värvivalik ja jätkuvalt arenev ettevõte.

Küünalde jaoks oleme valinud vastavalt aroomi iseloomule mõnusates soojades toonides keraamika. Erinevad suurused ja vormid oleme ristinud meie tublide meeskonnaliikmete järgi – Aino, Magnus ja Kerli 🙂

Keraamikat saab pärast küünla ärapõletamist taaskasutada toidunõuna, pesta nõudepesumasinas, kasutada mikrolaineahjus või praeahjus. Praeahjus kannatab ühtlasel üleskuumutamisel kuni 250˚C.

Sõltuvalt ruumi temperatuurist võib topsi põhja jääda pisut vaha alles. Põletamisaja mõõtmisel on sellega arvestatud ja materjali valik tagab parima kvaliteedi!

Naudime koos Sinuga!