Kauba 3a, Võhma, Viljandimaa

story

Meile külla

Anname endast parima, et Sinu päev oleks sisukas ja tore. Küsimuste korral võta meiega ühendust, aitame päeva planeerimisel hea meelega. Mõnusate kohtumiseni!

candles

Ekskursioon

Näitame kohapeal kuidas me oma tehases küünlaid valmistame ja soovi korral võid ka Sina ise oma küünla valada. Külastame ka kunstnike tuba, mis asub samas hoones ja kus saad näha, kuidas käsitöökaardid valmivad. Lisaks näed, kuidas meie kunstnikud kaunistavad pulmaküünlaid. Külastus kestab umbes tund aega. Ekskursioon sobib igale vanusegrupile, nii eakatele kui ka lasteaialastele.
Ekskursioon koos küünlavalamisega maksab 3.-€ (ühe inimese kohta)
Väiksemate gruppide puhul (kuni 5 inimest) kehtib grupihind 15.-€

Loe rohkem
purpose

Parafiinist uisuväljak

Lisaks küünlavabrikule on meie uhkuseks vaba aja veetmisel 200m2 parafiinkattega uisuväljak, kus sõltumata aastaajast saab tegeleda uisutamise ja hokimänguga.
Kes uisutada ei soovi leiab põnevat tegevust väntadega kartautodel, batuudil, lauamänge mängides, jne

Loe rohkem

Rongisõit

Meie minirongiga sõidame koos sinuga ühe tiiru läbi Võhma väikelinna ja näitame meie kodukoha ilusamaid paiku. Rongi saab ka broneerida sünnipäevasõiduks või teisteks sündmusteks. Rong mahutab umbes 30 täiskasvanut või 36 väikest last.
Rongipilet (üle 20 inimese grupis) maksab ühele 1,50 €,
(alla 20 inimese puhul on grupipilet 30.- €)

Toitlustamine

Meie naabermajas asub Kohvik "Võhma", kes pakub maitsvat päevapraadi koos morsiga 3,80€ ühe inimese kohta.

Loe rohkem

Mänguväljak ja miniloomad

Tehase sisehoovis on lastele mänguväljak, kus mudilased võivad mängida, ronida, liugu lasta ja kiikuda. Armsad küülikud, jänesed, merisead, kanad ja pardid meie sisehoovi väikeloomaaias ootavad kõiki külalisi.

stamp