Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Tule anna Võhma loomapargile Hooandjas hoogu!

Tule anna Võhma loomapargile Hooandjas hoogu!

Need, kes on meil külas käinud, teavad, et küünlavabriku hoovi peal elavad juba aastaid vahvad jooksupardid, merisead, jänesed ja küülikud.

Oleme loonud neile hubase väikese linnaku, mis on avatud tasuta külastamiseks kõigile loomasõpradele ja nii kohtab meie hoovil lasteaialapsi, koolilapsi ja teisi loomasõpru, noori ja vanu.

Linnas ei ole kodulooma pidamine alati võimalik ja need, kes sellest unistavad, saavad meie juurde loomi paitama tulla.

Keset argist linnaelu saame pakkuda hingele mõnusat vaheldust. Igal soovijal on võimalik tulla, jälgida neid nunnusid tegelasi, loomi sööta ja vahel ka sülle võtta kui on keegi majast õues, kes juhendab.

Talvel elavad loomad kuurides ja kevadeks kolivad nad jälle õue. Vihma, liigse päikese ja tuule eest on neil väikesed majakesed, mis aga vajavad hädasti väljavahetamist.

Meie unistus on korrastada haljastus, remontida talvemaja ja paigaldada värava, mis hoiab loomad territooriumil sees. (Partidele nimelt, meeldib meil väga uitama minna )

Loomapark ei ole küünlavabriku jaoks tuluallikas vaid kohaliku kogukonna jaoks loodud lisaväärtus. Meie soov on alati olnud, et lisaks töökohtadele oleks Võhma nii kohalikele kui kaugemalt külalistele atraktiivne peatuspaik kuhu tulla.

Oleme pöördunud Hooandja poole ja palume ka Sinu abi!

Eesmärgi täitmiseks oleme seadnud 2. juuni 2024, et suvel, kui rohkem inimesi ringi liigub, oleks loomade linnak valmis.

Meil on olemas visioon ideaalsest keskkonnast vastavalt loomade vajadusele, mis oleks ka silmale ilus ja loodame nüüd, et hooandja toel, saab meie loomade unistuste uus kodu teoks.

Projekti eesmärgid:

  • Soojustatud kahekorruselised majad merisigadele 2tk
  • Jänestele kahe torni ja sillaga loss
  • Võrk
  • Värav
  • Haljastus
  • Tööraha ehitajale

Tänutäheks oleme valmis pannud vahvad kingitused, milled leiab Hooandja lehelt siit:

Suur aitäh!