Alates 30€ ostu puhul Smartposti või Omniva saatmine Eesti piires TASUTA!
story

Teistmoodi antiikküünal – Punch!

punch küünal punane

Meie Punch küünal on tõeline kick! 😉

Ei tea, miks talle just selline nimi pandi aga kuidagi peab ju kutsuma, sest päris tavaline antiikküünal ta ei ole.

Kuigi ka antiik sobib meie küünalde kirjeldamiseks hästi, sest tegemist on pika ja peenema lauaküünlaga ja ka küünalde välimus, kaunis helbeline, marmorjas struktuur jätab just pigem sellise eheda, antiikse mulje.

Ehk siis Punch antiikküünal. Mis on teisiti?

Meie Punchid on oma diameetrilt jämedamad tervelt 1cm, kokku on küünla läbimõõt 3cm. Sihvakalt küünlaalusel ruumi kaunistades mõjub paksem pikk küünal äärmiselt efektselt ja just sellepärast, et ta on tavalisest standardsest antiikküünlast paksem. Mis eriti äge sisekujundajatele on, et meie Punche leiab erinevas pikkuses, alates 18cm kuni 40cm. Kujutage siis ette seda graatsiat ja elegantsi eriti mõnes kõrge laega stiilses ruumis. Tõeline pilgupüüdja!

Selleks, et küünal mahuks standardsesse küünlaalusesse, on Punch küünla alumina ots freesitud sobivasse mõõtu. Ja tegelikult kui tavalisele antiikküünlale peab vahel toppima kas fooliumi või paberit, et küünal kindlamalt küünlaalusele fikseerida, siis meie Punch küünaldega seda muret ei ole. Freesitud ots fikseerib küünla tihedalt ja kindlalt. Isuäratamiseks mõned pildid ka: