Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Rapsi aroomivaha

kollane, roheline ja sinine rapsivahast aroomivaha tablett

Meeldiv aroom on kui visiitkaart. Aroomid jäävad meelde ja loovad positiivseid seoseid inimeste ja paikadega. Seega kui tahad jätta meeldivaid mälestusi, ära unusta seda kehaosa, mis kõige esimesena ruumi siseneb 🙂

Aroomivaha on kiire ja mugav võimalus ruumide lõhnastamiseks. Sobib salongidesse või sellistesse ruumidesse kus soovid, et tulemus oleks kohe tuntav. Aroomivaha sulamisel hakkab lõhn levima kohe, kui vaha sulab.

Aroomivaha kasutatakse tavalistes aroomilampides. Meie e-poest leiab mitmes erinevas värvitoonis aroomilampe, mis on valmistatud käsitööna lõunaeesti keraamikute poolt (Timo Keraamika OÜ).

Vee ja aroomiõli asemel kasutatakse aroomivaha tabletti. Üks tablett kestab u 8-10h. Vaha eeliseks see, et ei pea pidevalt kontrollima, kas vesi ei ole lambis otsa saanud ja samuti ei tekita katlakivi. Ei pea ka muretsema doseerimise pärast, sest vahas on aroomisisaldus täpselt sobivas vahekorras. Aseta tablett lambile, süüta küünal ja valmis!

Meie aroomivaha on valmistatud rapsivaha baasil. Eelistame looduslikest vahadest just rapsivaha, sest see on põhjamaine kultuur, mille kasvatamisel ei ekspluateerita loodust. Rapsivaha on bioloogiliselt lagunev materjal, mida ei ole testitud loomade peal, toodetud geneetiliselt muundamata toorainest, koššer, allergiavaba ja küünaldes põletamisel tahmavaba materjal. Kõlab suurepäraselt ja nii see ongi!

Aroomideks kasutame selleks rangelt sobivaid aroomiõlisid, mis on testitud, ei kahjusta hingamisteid ja garanteerivad kvaliteetse meeldiva aroomileviku.

Oleme kokku pannud proovikomplektid ja ootame tagasisidet selle kohta, kuidas toode sobib nii komplektide sisu kui kvaliteedi poolest.

Nautige!