Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Pulmaküünlad

Küünaldest  Sinu pulmapäeval

Pulmaküünal:

Pulmaküünal sümboliseerib kahe elu ühinemist abielus. Küünal süüdatakse pulma tseremoonial ja edaspidi igal pulma-aastapäeval, et meenutada oma imelist päeva.

Vanematele küünlad:

Pulmapeol on ilusaks kombeks kinkida noorpaari vanematele mälestuseks noorpaari nime ja pulmapäeva kuupäevaga pulmaküünlaga identne väiksem küünal. Maailmas leiame pulmakombe, kus mõlemad vanemad süütavad üheskoos laste pulmaküünla, mis sümboliseerib uut liitu ja uut algust. Pulmaküünla võib süüdata ka tavalise antiikküünlaga, et meenet mitte ära rikkuda ja hoida seda kauni mälestusesemena kodu kaunistamiseks.

Kohaküünlad:

Kui sinu jaoks on oluline paika panna, kes kellega lauas kõrvuti istub ja sa soovid tavapärasest midagi põnevamad, siis on kohaküünal just õige lahendus! Kohaküünla saab kaunistada sinu pulmavärvides, mis ilustab pulmalauda ja on väikeseks tänutäheks külalistele, kes olid sinu tähtsa päeva tunnistajaks.

Pruutpaariküünlad:

Noorpaari pulmaküünla süütamise ajaks seisab noorpaar kahele poole pulmaküünalt kus on kaks küünlaalust kahe küünlaga, millel on pruudi ja peigmehe nimed. Pruudi ja peigmehe nimedega küünlad sümboliseerivad pruudi ja peigmehe üksikult elatud elu enne nende ühist liitu ja nendega süüdatakse pulmaküünal. Üheaegselt võtavad peigmees ja pruut oma küünla ja koos süüdatakse keskel asuv pulmaküünal. Seejärel kustutab kumbki oma küünla sümboliseerides sellega uue liidu algust ja eraldi elu lõppu.