Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Öko teeküünlakomplektid

Öko-teeküünla komplekt + korduvkasutatav klaasalus

Meie ökoteeküünalde komplekt on saanud endale uue keskkonnasõbraliku pakendi. Ülearuse prügi vältimiseks on kõik teeküünlad ilma ümbriseta. Teeküünaldega on kaasas spetsiaalne korduvkasutatav klaasist teeküünla alus. Klaasist ümbris võimaldab eksponeerida teeküünalde rikkalikku värvivalikut. Hoiame loodust!

Et toote välimus säiliks laitmatuna ja teda oleks mugav ja kena pika tee tootmisest Sinu koduni toimetada, läheb vaja pakendit. Üldjuhul aga kohe pärast ostu sooritamist, saab pakendist prügi. Silmade ette kerkivad kurvad ja ahastamapanevad pildid reostunud rannikualadest ja lindudest loomades, kelle elukeskkond ja toidulaud on eluohtlikult inimese tekitatud sodi täis.

Võimatu oleks siiski veel täna elada ilma prügi tekitamatta aga seda tekiks kindlasti inimese kohta palju vähem kui me toimetaksime keskkonnateadlikult.

Võhma Valgusevabrik soovib üha enam tootmises lähtuda rohelisest mõtteviisist nii materjalide valikus kui tootmise igas võimalikus etapis. Seega tutvustame teile meie uudistoodet, milleks on ökoteeküünla suvilad!

Papist keskkonnasõbralikku lateksiga immutatud majakestesse on pakitud 30 teeküünalt. Oma kujunduse tõttu sobivad majakesed kingituseks ja seda eriti veel jõulude ajal kui suvilatest saavad piparkoogimajad. Loodame, et lisaks kinkepakendile on majakeses praktiline ja ilus ka küünlaid hoiustada.

Uudse mõttena puudub teeküünaldel metallist ümbris ja selle asemel on kliendile pakendis kaasas küünla põletamiseks spetsiaalne taaskasutatav teeküünla klaasist alus. Alus on läbipaistev ja pakub seega boonusena võimaluse värvilisel teeküünlal kaunilt läbi klaasi kumada. Neile, kes soovivad rohkem teeküünlaid korraga põletada, saavad sobiva koguse klaasist aluseid meie e-poest endale koju juurde varuda. Klaasist alused on spetsiaalselt teeküünalde jaoks loodud. Nad on kuumakindlad, sobivas mõõdus ja taaskasutatavad.

Hoiame koos loodust ja proovime järele, ehk on see uudne ja mugav lahendus teeküünla põletamiseks ka Sinu jaoks!

Kauneid hetki küünlavalgel!