Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Pulmaküünaldest

Võhma Valgusevabriku kunstnikud on pulmaküünlaid loonud ja kaunistanud nüüd juba 20 aastat.

Iga küünal on erinev ja sünnib noorpaari kõigi erisoovide järgi. Anname nõu ja julgustame kaunistust valides mõtlema, millised on pulma värvid, floristika, pruudikimp, peo stiil.

Pulmaküünal süüdatakse küll pulmatseremoonial, aga seda on kaunis teha ka hiljem, aastapäevadel, meenutades pidu ja uuendades tõotuseid.

Pulmaküünal on kõnekas sümbol pulmatseremoonial, mis jääb aastateks uut ühist kodu kaunistama ja samas ka väga hea kingiidee.

 

VALI ÕIGE SUURUS

Mõtle läbi kus saab olema küünal pärast pulmi. Meie aastatepikkuse kogemuse põhjal on täna kõige populaarsem pulmaküünla suurus 10x30cm, põlemisaeg 180h.

Seda suurust on ilus eksponeerida, ta kestab kaua ja tellimisel on kaasas transpordiks või hoiustamiseks sobiv pakend.

Mida laiem on küünla läbimõõt, seda pikem peab olema küünla põlemise aeg, et vaha jõuaks kuni servadeni ära sulada ja küünla taht ei põleks auku.

7cm küünla puhul on see 4-5 tundi ja 10cm küünla puhul 6-7 tundi järjest.

 

KAUNISTUS

Vastavalt maitsele võib pulmaküünal olla kas ainult initsiaalidega, tagasihoidliku kaunistusega (pärl, pael) või käsitsi 3D lillede või maalinguga.

Soovitame nimed kujundada küünla alumisse kolmandikku, et nad koos küünlaga kestaksid võimalikult kaua. Küünla hooldamisest ja ohutusest loe siit:

 

TSEREMOONIAKÜÜNLAD

Pulmaküünla juurde soovitame küünla süütamiseks tseremooniaküünlaid.

Tseremooniaküünlad on noorpaari nimedega kaks 3cm läbimõõduga antiikküünalt, millega süüdatakse pidulikult pulmaküünal. Küünaldele kirjutatakse ühele pruudi ja teisele peigmehe nimi.

Küünalde alumine ots on freesitud, et nad sobiksid ideaalselt klassikalise standardse läbimõõduga antiikküünlahoidjasse, aga näevad palju uhkemad välja. Tseremooniaküünlad leiad siit:

 

KOHAKÜÜNLAD

Kohaküünlad on 4×5 cm suurused külaliste nimedega, soovitud värvitoonis küünlad. Nad juhatavad külalised oma istekohale ja on ilus tänukingitus noorpaari poolt.

Kohaküünlad leiad siit:

 

KÜÜNAL VANEMATELE

Küünal vanematele on pulmaküünla stiilis kaunistatud väiksem küünal, mida on kena pulmas vanematele kinkida ja mis jäävad neile ilusaks mälestuseks. Samuti võib kaunistatud küünalt kasutada pulmas oksjoniks või

loteriiks. Leiab pulmaküünla valikus rippmenüüst.

 

TÜDRUKUTEÕHTUKS

Tüdrukuteõhtu kingiidee, käsitööküünal “Team Bride”.  Küünlaga saab kaunistada tüdrukuteõhtu peoruumi või teha oma sõbrannadele meeldejääv kingitus. Võimalik valida küünla värvi, teksti värvi ja sõnastust.

Tüdrukuteõhtuks küünla leiad siit:

 

Kui Sul tekkis lisaküsimusi või soovid abi pulmaküünla valiku tegemisel, võta meiega ühendust!

Võhma Valgusevabrik