Alates 30€ ostu puhul pakiautomaati saatmine Eesti piires TASUTA!

Transport

Omniva, DPD, SmartPosti pakiautomaati: hind 3,50.-€
Itella Soome: hind 12€
Kuller: hind 7,20€
tulen ise järgi: tasuta

Kohale toimetamine
NB! E-poe kaudu laekunud tellimused toimetame Eesti riigi piires kohale 2-5 päeva jooksul. Eritellimustööde puhul täidame tellimuse maksimaalselt kuni 14 kalendripäeva jooksul.

Alates 30€ tellimuse puhul saatmine pakiautomaati üle Eesti TASUTA!

Ostja tellimus tühistatakse, kui Ostja ei ole 3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasunud, välja arvatud tasumisel arve alusel.

Kohaletoimetamise valikud:

1. Saab ise järele tulla (TASUTA)
Esinduspood „Kihvtgalerii“ aadressiga: Kauba 3a, 70602 Võhma, Viljandimaa ( kaupluse telefon +372 43 77075 või +372 5349 3771)

2. Saatmine pakiautomaati (Omniva, DPD, Itella SmartPOST ) 3,50€
Tellimus jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest (v.a. eritellimused). Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb kliendile SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.

3. Kuller (7,20€)
Alates 60 cm kõrguste küünalde puhul pakume tellimuse kohaletoimetamise viisiks kulleri teenust pakiautomaatide piiratud mahutavuse tõttu. Palume tellimusele märkida aadress kuhu saab ka tööpäevadel tööajal saadetise üle anda ja kontakttelefoni, mis on kättesaadav, st ei ole välja lülitatud või vaikse helina peal tööajal.

4. Rahvusvaheline transport

Venipak kuller: Lätti 8€ + km ja Leetu 9€ + km

Väljaspoole Eestit tellimused palume vormistada e-maili teel info@valgusevabrik.ee. Saatekulu arvestame juurde tellimusele vastavalt Omniva kehtivale hinnakirjale. Hinnakirja leiab siit: