Alates 30€ ostu puhul Smartposti saatmine Eesti piires TASUTA!
story

Transport

SmartPOST: Hind 4.-€
ELS kuller: Hind 7.-€
tulen ise järgi: tasuta

Kohale toimetamine
NB! E-poe kaudu laekunud tellimused toimetame kohale 2-5 päeva jooksul. Eritellimustööde puhul täidame tellimuse maksimaalselt kuni 14 kalendripäeva jooksul.
Kohaletoimetamise valikud:
1.Saab ise järele tulla (TASUTA)
Esinduspood „Kihvtgalerii“ aadressiga: Kauba 3a, 70602 Võhma, Viljandimaa ( kaupluse telefon 43 77075 või 53 493 771)
2.Itella SmartPOST (4 EUR)
Tellimus jõuab kliendi poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest (v.a.eritellimused). Kui kaup jõuab pakiautomaati, siis tuleb kliendile SMS, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku turvakoodi.
Eelistame Itella SmartPosti pakiautomaate eriti suvisel perioodil põhjusega, et teenusepakkuja pakiautomaadid asuvad siseruumides ja ei ole seega mõjutatud võimalikust suvel tekkivast kuumusest, mis võib küünlaid kahjustada.
3.Omniva ELS kuller (7 EUR)
Alates 60 cm kõrguste küünalde puhul pakume tellimuse kohaletoimetamise viisiks Omniva ELS kulleri teenust pakiautomaatide piiratud mahutatavuse tõttu. Palume tellimusele märkida aadress kuhu saab ka tööpäevadel tööajal saadetise üle anda ja kontakttelefoni, mis on kättesaadav, st ei ole välja lülitatud või vaikse helina peal tööajal.
4.Rahvusvaheline transport
Väljaspoole Eestit tellimused palume vormistada e-maili teel info@valgusevabrik.ee ! Saatekulu arvestame juurde tellimusele vastavalt Omniva kehtivale hinnakirjale. Hinnakirja leiab Omniva koduleheküljelt: www.omniva.ee
https://www.omniva.ee/public/files/failid/hinnakiri-pakk-standardpakk-ari-est-ee-2017.pdf