Kauba 3a, Võhma, Viljandimaa

story

MEIE LUGU

Kui Šveitsist pärit Peter Wüthrich oli kõigest kaheksane, rippus tema magamistoa seinal 1936. aastal trükitud poster.
Sellel seinakaunistusel ilutsesid kõikide toonaste Euroopa riikide sõjalennukid ning nende hulgas laiutas oma terastiibu ka Eestimaa õhusõiduk.
Mingil seletamatul põhjusel köitis väikse Peteri pilku kõikide lennukite seast just see sini-must-valge

Aastaid hiljem, kui pisi-Peterist oli viimaks täiskasvanud mees sirgunud, lummas Eestimaa teda ikka veel. Suisa sedavõrd, et Peter tuli, et teda kaua kütkestanud maad oma silmaga näha. 1997. aastal leidis see unustamatu sündmus, Eesti pinnale astumine, viimaks aset ning sellest ajast saati peab Peter Eestit oma koduks. Kaks aastat hiljem asus Peter elama ühte Eestimaa väikelinna, Võhmasse. 2000. aastal käivitas nad koos Saksamaalt pärit abikaasa Elkega perefirma, millest sai esimene väikelinna ettevõte pärast lihakombinaadi sulgemist. Tänaseks on pereettevõte kasvanud ning kaubamärgi Võhma Valguse Vabrik nime all tegutsetakse mitmes valdkonnas. Valgusevabrik toodab 1250 tõeliselt lummavat küünalt päevas ja need kaunid Võhmast pärit valgusallikad võluvad inimesi ka väljaspool kodumaad.

candles

meie küünlad

Küünlavabriku juht Peter ütleb nii: “Võimatut saab kohe, imedega läheb natukene aega.” Just sellest suhtumisest lähtudes, täidab Võhma Valguse Vabrik iga oma kliendi soovi. Võhma Valguse Vabrikus ei valmistata lihtsalt küünlaid, mis pimedatel õhtutel tubades helgiks, vaid unikaalseid kunstiteoseid. Iga küünal on isemoodi taies. Nende hulgast võib leida tõeliselt graatsilisi eksemplare klassikalisse miljöösse kui ka kaasaegsema väljanägemisega küünlaid modernseid kodusid ehtima. Kõik Võhma Valguse Vabriku küünlad valmistatakse ülikvaliteetsest parafinist, mille retsepti hoitakse kiivalt saladuses. Sellest müstilisest mikstuurist saavadki ühes hoole ja armastusega unikaalsed käsitsi valmistatud küünlad.

purpose

MEIE EESMÄRK

Meie eesmärk on anda endast parim selleks, et Sulle meie toodetega valgust ja rõõmu tuppa tuua ning muuta see nii veel hubasemaks. Oleme jaganud erinevad ülesanded kolme ettevõtte vahel. Eesti Valgus OÜ toodab kõrge kvaliteediga läbivärvitud laua- ja lõhnaküünlaid, millega on juba aastaid kaunistatud paljusid kodusid nii Eestis kui ka välismaa. Gift Line OÜ turustab küünlaid ja ka teisi kohapeal valmistatud käsitöötooteid. Siia meeskonda kuuluvad ka meie kunstnikud, kes kaunistavad pulmaküünlaid, valmistavad käsitöökaarte ja muid kaunistusi. Kolmandaks tegutseb meie juures MTÜ Sinule, mille kaudu avati näiteks Võhma uisuväljak ja mille eesmärk on, läbi erinevate projektide, muuta paljude inimeste elu kergemaks ja ka põnevamaks.

VÄRVID

Küünal on detail, mis lisab nüansse ja loob meeleolu igas kodus. Elav tuli soojendab hinge ja ihu. Looduses näeme hulgaliselt põnevaid värve. Looduslikud värvitoonid, kare pind ja helbeline marmorstruktuur annavad meie küünaldele esteetilise välimuse ja vägeva ilu. Võhma Valguse Vabriku tootevalikust leiab ligi 160 erinevat tooni, igaüks leiab siit omale meelepärase. Lai värviskaala pakub hea võimaluse kombineerida erinevatest küünaldest kauneid kompositsioone. Kõik valmivad küünlad on läbivärvilised.

MAALITUD JA KAUNISTATUD

Valmistame mitmel erineval moel kaunistatud küünlaid erinevateks tähtsateks sündmusteks, olgu need siis pulmad, sünnipäevad või muud tähtpäevad. Võhma Valguse Vabriku kunstnikud loovad meeldejääva kingituse igat kliendi soovi arvestades. Teoks saavad ka esialgu võimatuna näivad soovid. Iga klient on meie jaoks oluline ning koostöös leiame alati lahenduse.

LÕHNAD JA AROOMIPAKETID

Soe küünlavalgus ja meeldivad lõhnad loovad Sinu kodus romantilise meeleolu. Meie suurest valikust leiad kindlasti just sellise lõhna, mis Sulle meeldib. Meie tootmises kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale ja spetsiaalselt küünalde jaoks toodetud aroomiaineid Saksamaalt ja Prantsusmaalt. Aroomiõlid, mida me küünaldes kasutame, on tavaliselt pärit looduslikest lõhnaainetest - eeterlikest õlidest. Looduslike komponentide sisaldus on igas lõhnaõlis erinev. Meie küünlad on aroomatiseeritud ning nad täidavad terve toa hea lõhnaga, nii põledes kui ka lihtsalt riiulil seistes.

stamp